فوم بتن اجرای فوم بتن فوم بتن در تهران اجرای فوم بتن در تهران مجری فوم بتن پروژه فوم بتن اجرای فوم بتن در شهرستان مشتری اجرای فوم بتن مشتری فوم بتن
فوم بتن کیان
فوم بتن در آمفی تئاتر
در حال حاضر بهره سالن‌های آمفی تئاتر با توجه به نوع صندلی آمفی تئاتر و نسبت به هزینه‌هایی که دارند و از نظر تأمین فضاهای مورد نیازشان پایین است؛ بنابراین نیاز است به صورت چند منظوره طراحی شوند تا برای کارهای دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرند. ویژگی سالن آمفی تئاتر باید به حدی باشد که نیاز دیگر فعالیت‌ها را نیز پاسخگو باشد.
این نوع فضاها می‌توانند برای سخنرانی‌ها، تولیدات نمایشی و سینمایی، کنسرت‌های موسیقی، همایش‌ها و سمینارها و… مورد استفاده قرار گیرند. دلیل اینکه می‌توان از سالن‌های آمفی تئاتر به صورت ویژه برای فعالیت‌های دیگر نیز استفاده کرد، ویژگی این سالن‌ها می‌باشد که در این مقاله به معرفی این موارد خواهیم پرداخت.
آمفی تئاتر دارای قدمتی بسیار تاریخی است و در ادوار بسیار دور، استفاده از آمفی تئاترها رونق بسیاری داشت. این مکان‌ها اغلب به عنوان مکانی برای تجمع مردم شهر و سخنرانی و مراسمات پادشاهان روم، جنگ گلادیاتورها، اجرای برنامه‌های سرگرمی و… بکار می‌رفت.
نوع چینش صندلی‌ آمفی تئاتر در سالن‌های آمفی تئاتر به گونه‌ای است که افراد بسیاری در سالن آمفی تئاتر در طبقات مختلف قرار می‌گیرند و به صورت کامل به صحنه اجرا اشراف دارند. این نوع چینش‌ها زاویه دید مناسبی برای افراد ایجاد می‌کنند.

دقت در چینش صندلی‌ها و هماهنگی ردیف‌ها، از مواردی است که در چنین سالن‌هایی به دقت فراوان نیاز دارد و همین امر موجب استفاده چند منظوره از این سالن‌ها به ویژه برای برگزاری کنسرت‌ها و جشنواره‌ها می‌شود.

فوم بتن آمفی تئاترها از دیگر پروژه های اختلاف سطح هستند که به آسانی می توان با پرکننده سبکی مثل فوم بتن آن ها را به راحتی اجرا کرد، فقط کافی است که شما با کروم های خطی فضای مورد نظرتان جهت پر کردن با فوم بتن را ایجاد کنید تا بتوان با فوم بتن شیب و سطح پلکانی مورد نظر ایجاد شود.

مزایای فوم بتن

فوم بتن به‌عنوان یکی از جدیدترین مصالح قابل‌ استفاده در صنعت ساخت‌ و ساز کشور، از محبوبیت مناسبی نیز برخوردار است که علت این محبوبیت را می‌توان بررسی کرد.

سرعت اجرای بالا

سرعت اجرای فوم بتن نسبت به مدل سنتی آن یعنی بتن ریزی قدیمی و دیگر روش های رایج در ساختمان سازی بسیار بیشتر می باشد.

مقرون بصرفه بودن

به علت عایق بودن فوم بتن صرفه‌ جوئی قابل‌ توجه ای در جنبه های مختلفی اعم از اقتصادی، زمانی و ... در ساختمان سازی دارد.

عدم نیاز به دپوی مصالح

در روش استفاده از فوم بتن دیگر نیازی به به دپوی مصالح ساختمانی اعم از پوکه، ماسه، سیمان و... در محوطه ساختمان نمی باشد.

سوالات متداول

فوم بتن چیست؟

فوم بتن، ملاتی است که از ترکیب آب، سیمان و فوم کفزا تشکیل شده است که دارای طرح های اختلاط مختلفی است.

آیا به وسیله فوم بتن می‌توان شیب مورد نظر را بدست آورد؟

فوم بتن به دلیل سیالیت، ماده ی بسیار مناسبی است برای بدست آوردن شیب مورد نظر در پشت بام ،رمپ ، پارکینگ و... که با طرح اختلاط استاندارد مناسب می توان شیب مورد نظر را بدست آورد.

چه پروژه هایی را می توان با فوم بتن اجرا کرد؟

به جرأت می توان گفت که فوم بتن قابلیت اجرا در تمامی پروژه های عمرانی که مقاومت بالا، وزن مخصوص پایین، ضریب انتقال حرارت و دیگر ویژگی های فوم بتن مهم است را دارد.