فوم بتن کیان
آب نمای ایران مال

این بار افتخار آفرینی فوم بتن کیان در بازار بزرگ ایران (ایران مال) بوده است. این پروژه واقع در بزرگراه همت شهر تهران است.
فوم بتن کیان در تابستان سال 1396 پس از گذراندن دوره ای 30 روزه در آزمایشگاه‌های پایلوت بتن شرکت کیسون توانست بار دیگر توانایی بالای خود را در اجرای فوم بتن تخصصی اثبات کند و افتخار آفرین باشد.
این آزمایشات 30 روزه جهت بدست آوردن طرح اختلاطی استاندارد برای اجرای فوم بتن آبنمای موزیکال بازار بزرگ ایران (ایران مال) انجام شد، که سرانجام منجر به آن شد، تا فوم بتن کیان از میان فوم‌ بتن کاران منتخب، جهت اجرای این پروژه خاص انتخاب شود.
آبنمای موزیکال ایران مال، مساحتی در حدود 14 هزار متر مربع دارد که جز پنج آبنمای مطرح بزرگ دنیا به حساب می‌آید.
این آبنما یا بهتر است بگوییم دریاچه، بر روی 7 طبقه پارکینگ این مجموعه بنا شده است که این خود مسأله‌ای مهم بوده و مهندسین شرکت کیسون به دنبال متریالی سبک و مقاوم جهت پر کردن کف این آبنما بوده‌اند، که از میان همه‌ی متریال‌های موجود در بازار، فوم بتن انتخاب شد.
ضخامت اجرای فوم‌ بتن در این آبنما چیزی در حدود 70سانتی متر بود، که طی چندین مرحله توسط فوم‌ بتن کیان اجرا شد.
در طول تمامی روز‌های اجرای این پروژه متخصصین آزمایشگاه بتن شرکت کیسون، از فوم بتن اجرایی ما نمونه‌گیری کرده و مهندسین ناظر این شرکت نتایج به ویژه کیفیت فوم بتن تولید شده را هر روز مورد بررسی قرار می‌دادند.
ناظرین مطرح ایران در این پروژه حضور به عمل آوردند، که از بزرگترین‌های آن‌ها می‌توان به شرکت کیسون، ویما و وایون اشاره کرد، که هر یک به صورتی و جداگانه بر روی کار فوم‌ بتن کیان نظارت داشته‌اند و تأییدیه‌های لازم را به ما دادند.
فوم بتن کیان در طی چندین مرحله و در 6 ماه توانست حجمی در حدود 9000 مترمکعب را با دستگاه‌های کالیبره و تمام اتوماتیک خود اجرا کند.

iranmall
آب-نمای-ایران-مال2

به جرئت می‌توان گفت این پروژه جز، حساس‌ترین پروژه‌های عمرانی کشورمان بوده است، که فوم‌ بتن کیان توانست با افتخار و به درستی آن را به پایان برساند.
خالی از لطف نیست که بگوییم اجرای بام واحد اداری این پروژه نیز توسط فوم بتن کیان اجرا شده است.

اطلاعات پروژه

مشتری:

شرکت کیسون

مکان:

تهران، ایران مال

تاریخ:

تابستان 1396

ادرس وبسایت:

https://www.kayson-ir.com