Image

اجرای فوم بتن

در سال 1390، ما برای اولین بار به موجب سهولت در اجرای کف سازی و شیب بندی پشت بام از یکی از جدید ترین متریال های دنیا استفاده کردیم. از آن به بعد، شور و اشتیاق ما برای افزایش تعداد پروژه هایمان و ارائه دادن خدماتی درخور مشتریانمان قوی تر شده است.

ما اکنون برای دستیابی به بهترین های صنعت ساختمان سازی، راه سازی و زیر ساخت شهری هستیم. همکاری با معماران سطح جهانی، هنرمندان و طراحان و هماهنگی نیروهایمان با کارشناسانمان، ماحصل این تلاش بوده است. ما استانداردهای جدیدی را در توسعه ساختمان سازی تعریف می کنیم.

توسعه
جزئیات دقیق در هر مرحله

برای اطمینان از یک محصول نوآورانه، ما رویکرد طراحی اولیه را برای توسعه می پذیریم. به جای تقلید از بازار، ما در داخل به دنبال ایجاد فضاهای جدید و فوق العاده متمرکز در سراسر ایران هستیم. ما یک محصول با کیفیت برتر ارائه می دهیم و ارزش برتر را برای مشتریان و سرمایه گذارانمان فراهم می آوریم.

شیوه زندگی
اشتیاقی که ساکن است

ما معتقدیم تقاضا در بازار موجب توسعه متفکرانه است. ما معتقدیم کار گروهی با متخصصان عالی برای کسب رضایت مشتری، قدرتمند است. ما به اجرای استاندارد و استثنایی اعتقاد داریم. مهمتر از همه، ما معتقدیم که کاربران نهایی ما این اعتقادات مشابه را دارند. با هر اقامتگاهی که ما ساختیم، سبک زندگیمان را به سمت پیشرفت و بهتر زیستن سوق داده ایم.

سرمایه گذاری
پیوستن به سطح زمین

ما فقط املاک و مستغلات را نساختیم ما همچنین در حال ساخت یک گروه مهندسی با اصول و استاندارد های جهانی هستیم. ما در حال ایجاد پایه و ساختار برای ارائه بهترین خدمات با بالاترین کیفیت هستیم. ما به کارفرمایان به دید سرمایه گذاران  بلند مدت برای ایجاد عمران و آبادانی این مرز و بوم نگاه می کنیم.

گواهینامه های

فوم بتن کیان

استاندارد اجباری فوم
استاندارد اجباری فوم
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 9001
گواهینامه ایزو 9001
لیست قیمت فوم بتن
لیست قیمت فوم بتن

خط مشی گروه فوم بتن کیان

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

گروه فوم بتن کیان
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده گروه فوم بتن کیان بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

گروه فوم بتن کیان
ارزش های محوری

ما یک گروه ساختمانی ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

گروه فوم بتن کیان
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه فوم بتن در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه های ساختمانی با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند فوم بتن در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت ساختمان خوش بدرخشیم.

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

گروه فوم بتن کیان

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند