فوم بتن کیان
پروژه دانشگاه شریف

یکی دیگر از افتخارات فوم بتن کیان، اجرای فوم بتن در دانشکده هوا و فضا دانشگاه شریف واقع در تهران خیابان آزادی است.
این پروژه در 8 طبقه احداث شده و مساحتی حدود 15 هزار متر‌مربع و همچنین ارتفاعی در حدود 40 متر دارد. تمامی این 15 هزار متر مربع توسط فوم بتن کیان، با فوم بتن کفسازی شده است. .
مهم‌ترین نکته در اجرای فوم بتن این پروژه وجود دیتا سنتر ( مرکز اطلاعات ) این دانشکده است. بدلیل وجود وزن بالای تجهیزات الکترونیکی این مرکز، مقاومت فشاری استاندارد و وزن مخصوص پایین از اهمیت بالایی برخوردار بوده است..
به همین منظور گروه فوم بتن کیان از طرح اختلاطی استاندارد متناسب با این پروژه استفاده کرده است..
اثبات حرف ما جهت داشتن بتنی استاندارد که شامل مقاومت فشاری لازم و همچنین وزن مخصوص پایین است را، وجود تیم آزمایشگاهی دانشگاه شریف تأیید کرده است. .
تیم متخصص آزمایشگاه بتن دانشگاه شریف مسئولیت انجام آزمایشات بر روی فوم بتن تولید شده توسط فوم بتن کیان را برعهده داشته است. نتایج این آزمایشات به شرح زیر است:.
با عیار 300 کیلوگرم سیمان در هر مترمکعب، ما توانسته ایم وزن مخصوص هایی در حدود 592 تا 683 کیلوگرم بر مترمکعب داشته باشیم، همچنین این وزن مخصوص ها، مقاومت فشاری در حدود 1.1 تا 1.5 مگاپاسکال به ما داده است.

دانشگاه-شریف2
sharif

اجرای این پروژه در 4 مرحله و در 14 روز به طول انجامید، که در هر روز حدود 1000 مترمربع این پروژه توسط دستگاه‌های تمام اتوماتیک و پرتابل فوم‌ بتن کیان انجام شده است.
باشد که بتوانیم بیش از گذشته از توان و دانش خود جهت عمران و آبادانی میهن عزیزمان استفاده کنیم و افتخار آفرین باشیم.

اطلاعات پروژه

مشتری:

دانشکده هوافضا دانشگاه صنعتی شریف

مکان:

دانشگاه صنعتی شریف

تاریخ:

پاییز 1399

ادرس وبسایت:

https://www.sharif.edu