فوم بتن کیان
پروژه پاساژ آدینه رشت

فوم بتن کیان، خود را محدود به استان تهران ندانست و این بار در استان گیلان، شهر رشت افتخار آفرینی دیگری برای خود با اجرای فوم بتن پروژه آدینه رشت رقم زد.
این پروژه شامل یک طبقه منفی، یک طبقه همکف و شش طبقه روی همکف است که مجموعا مساحتی به وسعت 66 هزار مترمربع دارد.
ارتفاع هر سقف این مجموعه 6 متر بوده که همچنین لازم به ذکر است، فوم ‌بتن کیان برای اجرای فوم بتن این پروژه از 150 متر شلنگ جهت انتقال ملات به طبقه‌ی آخر استفاده کرده و دستگاه‌های پرقدرت و اتوماتیک ما در طبقه همکف این مجموعه مستقر شده بود و توانست این ارتفاع را بدون هیچگونه مشکلی اجرا کند.
کارفرمای اصلی پروژه‌ی آدینه رشت، شرکت توسعه صنعت و معدن مفید بوده و مسئولیت تکمیل و اجرای ابنیه، تأسیسات الکتریکی و مکانیکی و محوطه‌سازی آن بر عهده‌ی شرکت عمران آذرستان بود.
از نکات مهم اجرایی این پروژه‌ی عظیم، کد ارتفاعی آن بود که در بیشترین نقاط به 30 سانتی‌متر و در کمترین آن به 20 سانتی‌متر می‌رسید، پس با این حجم از ملات نیازمند طرح اختلاطی خاص بودیم تا بتوانیم با بالاترین مقاومت کمترین وزن مخصوص ممکن را داشته باشیم تا از افزایش بار مرده پروژه جلوگیری کنیم.

omarn-rsht
فوم بتن اجرای فوم بتن فوم بتن در تهران اجرای فوم بتن در تهران مجری فوم بتن پروژه فوم بتن اجرای فوم بتن در شهرستان

تیم متخصص فوم‌ بتن کیان با نظارت روزانه و دقیق شرکت عمران آذرستان توانست در طی 5 مرحله و 6 ماه حجمی در حدود 4500 مترمکعب فوم‌بتن را در این پروژه اجرا کند و بار دیگر یک چالش و پروژه بزرگ را با سربلندی به اتمام برساند.

اطلاعات پروژه

مشتری:

شرکت عمران آذرستان

مکان:

رشت

تاریخ:

تابستان 1401

ادرس وبسایت:

https://omran.azarestan.com