Image
اجرای شیب بندی از مسائل جزئیات و اجرایی دقیق بوده که می‌بایست درست انجام شود. شیب بندی بیشتر جهت حرکت و هدایت آب آن هم به ‌طوری ‌که با کششی کافی بوده باشد.
شیب بندی برای هدایت سریعتر آب به سمت آبرو انجام شده و در صورتی که آب از کف‌سازی عبور کند عایق‌کاری مانع عبور آب و رطوبت به سقف زیرین می‌شود.
نحوه حرکت آب بایستی طوری باشد که از مبدأ تا مقصد حرکت و کشش آب یا فضولات بدون مانع و هر چه سریع‌تر انجام شود.
که این درصد شیب جهت هدایت و کشش آب کمتر و برای حرکت فضولات بیشتر در نظر می‌باشد.
در هر حال استاندارد شیب برای فضولات حدود ۵ درصد و جهت هدایت آب‌های هرز و مشابه ۱ الی ۳ درصد می‌باشد. اگر این موارد رعایت شود اشکال فنی تراکم و گرفتگی در مسیر پیش نخواهد آمد.
به‌ طوری ‌که مشخص است ارتفاع شیب بندی با طول شیب متناسب بوده، یعنی اگر طول شیب تا محـل سوراخ ناودان در پشـت
بام طویل باشد مقدار باری که برای اجرای شیب بندی از مبدأ تا سوراخ ناودانی ریخته می‌شود به مراتب بیشتر و مرتفع‌تر از قسمت‌های شیب با طول کمتر خواهد بود. یعنی ارتفاع شیب به نسبت طویلی و یا کوتاهی طول شیب بستگی کامل دارد.
شیب بندی عملیات بسیار پر کاربرد توسط فوم بتن در میان ساختمان سازها است که با استفاده از آن می‌توان شیب بندی پشت بام و سایر مکان هایی که دارای شیب هستند را به راحتی بدست آورد. شما تنها با استفاده از کروم های عنکبوتی یا همان خورشیدی می توانید شیب محل مورد نظرتان اعم از: پشت بام، آشپزخانه و همچنین پارکینگ را بسیار دقیق تر و کم هزینه تر بدست آورید. استفاده از فوم بتن در بام مزایای دیگری چون، عایق گرما، سرما و صدا را داراست، در فصل‌های سرد و گرم سال ساکنین طبقات آخر دغدغه کم‌تری خواهند داشت.

گواهینامه های

گروه فوم بتن کیان

استاندارد اجباری فوم
استاندارد اجباری فوم
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 9001
گواهینامه ایزو 9001
لیست قیمت فوم بتن
لیست قیمت فوم بتن

خط مشی گروه فوم بتن کیان

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

گروه فوم بتن کیان
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از گروه فوم بتن کیان بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

گروه فوم بتن کیان
ارزش های محوری

ما یک گروه ساختمانی ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

گروه فوم بتن کیان
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه فوم بتن در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه های ساختمانی با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند فوم بتن در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت ساختمان خوش بدرخشیم.

گروه فوم بتن کیان

سه پارامتر تعیین کننده کیفیت فوم بتن ( شامل وزن مخصوص، سیمان مصرفی و مقاومت فشاری ) است که آن را می توان سه راس مثلث فوم بتن استاندارد نامید.

وزن مخصوص

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد فوم بتن وزن مخصوص بسیار پایین آن نسبت به سایر پرکننده ها است که این ویژگی باعث شده تا سازندگان برای سبک سازی و کاهش بار مرده ساختمان از فوم بتن استفاده کنند.افزایش یا کاهش وزن مخصوص فوم بتن ارتباط مستقیمی با میزان حباب های موجود در آن دارد.

سیمان مصرفی

هر چقدر وزن مخصوص بتن کفی کم تر باشد میزان سیمان مصرفی آن نیز پایین تر است. که بسته به نوع مصرف این نوع بتن سیمان مصرفی تعیین می گردد.بسته به نوع طرح اختلاط موردنظر که به نوع عملیات اجرایی(پشت بام، طبقات، پارکینگ و...) وابسته است میزان سیمان مصرفی متغیر است.

مقاومت فشاری

مقاومت فشاری بستگی به میزان مصرف سیمان، نوع فوم مصرفی، نوع دستگاه و از همه مهمتر طرح اختلاط انتخابی دارد که هرچه مصرف سیمان بالاتر باشد به طبع وزن مخصوص بالاتر و مقاومت فشاری نیز بالاتر می‌رود.با افزایش سیمان، مقاومت بیشتری را می توان انتظار داشت

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

گروه فوم بتن کیان

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند