فوم بتن کیان
پروژه برج های دوقولوی مخابرات

وقتی از بزرگراه همت تهران، مسیر غرب به شرق گذر می‌کنید در تقاطع آن با شیخ‌بهایی در خط کندرو در سمت راستتان، 2 برج 34 طبقه‌ای مشاهده می‌کنید. اجرای فوم بتن این پروژه عظیم که از بالا به شکل نعل اسب است توسط گروه فوم بتن کیان بوده است.
پیمانکار اصلی این پروژه مرتفع شرکت پرهون طرح است که گروه فوم‌ بتن کیان در سال 1397 زیر نظرشان، اجرای فوم بتن را آغاز کردند.
زیربنای هر دو برج با پارکینگ در حدود 196 هزار متر مربع بوده و همچنین زیر بنای هر برج 50 هزار مترمربع است. هر کدام از این برج‌ها شامل 4 طبقه زیرزمین و 30 طبقه روی زمین است. ارتفاع این دو سازه فلزی عظیم از روی فونداسیون 158 متر است که جز یکی از بلندمرتبه‌های ایران به شمار می‌آید.
اجرای فوم بتن این پروژه توسط گروه فوم بتن کیان 6 ماه و در چندین مرحله به طول انجامید. از چالش‌های اصلی این پروژه، ارتفاع آن و کاربری آن بوده است که ما موفق شدیم با دستگاه‌های تمام اتوماتیک قدرتمند و پرتابلمان این پروژه را با موفقیت اجرا و به پایان برسانیم.
هدف اصلی این پروژه تأمین فضاهای اداری، مدیریت، کلاس، بایگانی، انبار، کنفرانس، رستوران و سایر فضاهای مورد نیاز ساختمان‌های مرکزی شرکت مخابرات ایران بوده است.

mokhaberat2
mokhaberat-main

زین پس هرگاه از بزرگراه همت گذر کردید، یادتان باشد که پروژه برج مخابرات حاصل تلاش‌ها، دانش فنی به روز و همچنین تیم حرفه‌ای گروه فوم بتن کیان در زمینه ی اجرا تخصصی فوم بتن است.

اطلاعات پروژه

مشتری:

شرکت پرهون طرح

مکان:

تهران، اتوبان همت

تاریخ:

تابستان 1397

ادرس وبسایت:

https://parhoon-tarh.com