Image

کفسازی گروم فوم بتن کیان

عملیات کفسازی با فوم بتن بلافاصله بعد از اتمام تأسیسات ساختمان به منظور پوشاندن تاسیسات استفاده می‌شود  که بتوان بعد از آن سنگ، سرامیک، موزایک و ... را اجرا کرد. برای کفسازی روش های مختلفی وجود دارد که این عملیات در مجموع به سه دسته کلی تقسیم می شود:

روش اول: پوکه های معدنی

روش دوم: فوم بتن

روش سوم:اسکرید

امروزه روش کفسازی به وسیله فوم بتن جایگاه خوبی میان کارفرمایان و ساختمان سازها پیدا کرده است، چون این روش مزایای بسیار زیادی نسبت به روش های سنتی و قدیمی دارد. این روش باعث شده که نیروی کار انسانی به حداقل خود برسد در نتیجه هزینه کمتری به همراه خواهد داشت و سرعت اجرای بالاتری نیز دارد همچنین استفاده از فوم بتن عملیات ماهیچه کشی که معمولا برای جلوگیری از آسیب رساندن به تأسیسات انجام می شود را حذف کرده است و در انتهای کار سطح کار برای عملیات سنگاری و یا سرامیک کاری آماده است.
در مکان هایی با کاربری صنعتی با توجه به اینکه اجرای نامناسب انواع کف سازی ها اعم از بتن معمولی، پوکه ریزی و انواع دیگر کفسازی باعث بروز مشکلات زیادی در سطح کار و روند بهره برداری از کفسازی مورد نظر می شود و مقاومت پایین این نوع کفسازی ها نسبت به بتن سخت و فوم بتن در برابر شرایط جوی گوناگون و مواد شیمیایی و نیز ایجاد گرد و غبار روی سطح در اثر رفت و آمدهای فراوان و همچنین مقاومت سایشی ، فشاری و مکانیکی پایین آنها باعث تخریب سریع کفسازی شده و بهره بردارن را متحمل هزینه های هنگفت تعمیر و نگهداری کفسازی می نماید و باعث به وجود آمدن دغدغه های فکری فراوان و عدم رضایتمندی مدیران و صاحبان مجموعه ها می شود.
این گونه مشکلات در روش کفسازی فوم بتن مرتفع می گردد و با توجه به اینکه این نوع کفسازی کفپوشی بسیار مقاوم در برابر سایش ، فرسایش و ایجاد گرد و غبار مقاومت فشاری و مقاومت کششی بسیار خوبی در مقایسه با دیگر انواع کفسازی ها خواهد داشت و عمر کفسازی  فوم بتن که درست طراحی شده باشد و از افزودنی های با کیفیتی بهره برده باشد و با دقت اجرا شود بسیار بالا خواهد بود ، و به همین دلیل اکثر پروژه های جدید از این نوع کفسازی استفاده می نمایند و در تمام کشورهای پیشرفته اولین گزینه در اجرای فوم بتن کفسازی پارکینگها ، انبارها ، سردخانه ها ، کشتارگاهها ، سالن های پر رفت و آمد ، فرودگاهها و ایستگاه های قطار ، مترو ، خطوط تولید و ... ، فوم بتن می باشد .

 

گواهینامه های

گروه فوم بتن کیان

استاندارد اجباری فوم
استاندارد اجباری فوم
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 14001
گواهینامه ایزو 9001
گواهینامه ایزو 9001
لیست قیمت فوم بتن
لیست قیمت فوم بتن

خط مشی گروه فوم بتن کیان

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است و با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.
تعهد به اصول کیفیت

گروه فوم بتن کیان
تعهد به اصول کیفیت

ما بر این باوریم که همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از گروه فوم بتن کیان بستگی دارد.از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری و مشتری مداری به‌ عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ارزش های محوری

گروه فوم بتن کیان
ارزش های محوری

ما یک گروه ساختمانی ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

چشم انداز

گروه فوم بتن کیان
چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین گروه فوم بتن در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه های ساختمانی با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند فوم بتن در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت ساختمان خوش بدرخشیم.

گروه فوم بتن کیان

سه پارامتر تعیین کننده کیفیت فوم بتن ( شامل وزن مخصوص، سیمان مصرفی و مقاومت فشاری ) است که آن را می توان سه راس مثلث فوم بتن استاندارد نامید.

وزن مخصوص

یکی دیگر از مزایای منحصر به فرد فوم بتن وزن مخصوص بسیار پایین آن نسبت به سایر پرکننده ها است که این ویژگی باعث شده تا سازندگان برای سبک سازی و کاهش بار مرده ساختمان از فوم بتن استفاده کنند.افزایش یا کاهش وزن مخصوص فوم بتن ارتباط مستقیمی با میزان حباب های موجود در آن دارد.

سیمان مصرفی

هر چقدر وزن مخصوص بتن کفی کم تر باشد میزان سیمان مصرفی آن نیز پایین تر است. که بسته به نوع مصرف این نوع بتن سیمان مصرفی تعیین می گردد.بسته به نوع طرح اختلاط موردنظر که به نوع عملیات اجرایی(پشت بام، طبقات، پارکینگ و...) وابسته است میزان سیمان مصرفی متغیر است.

مقاومت فشاری

مقاومت فشاری بستگی به میزان مصرف سیمان، نوع فوم مصرفی، نوع دستگاه و از همه مهمتر طرح اختلاط انتخابی دارد که هرچه مصرف سیمان بالاتر باشد به طبع وزن مخصوص بالاتر و مقاومت فشاری نیز بالاتر می‌رود.با افزایش سیمان، مقاومت بیشتری را می توان انتظار داشت

Client 1
Client 2
Client 3
Client 4
Client 5
Client 6
Image
Client 7
Client 8
Client 9
Client 10
Client 11
Client 12

گروه فوم بتن کیان

متخصصین ما هر لحظه برای ارائه مشاوره و شنیدن صدای شما عزیزان آمادگی دارند