درباره ما

کلینیک ساختمانی کیان از سال ۱۳۹۰ شروع به تحقیقات در مورد صنعت فوم بتن نموده است و با توجه به نیاز امروز کارفرمایان وشرکت‌های ساختمانی و عمرانی با عزمی راسخ در سال ۱۳۹۱ به عنوان اولین مشاور فوم بتن در شهر بزرگ تهران شروع به فعالیت کرده است.

کلینیک ساختمانی کیان با اجرای انواع پروژه‌های مسکونی، تجاری، اداری، آموزشی تجربه کافی در امر کفسازی طبقات و شیب بندی پشت بام بدست آورده است. همچنین این گروه در سال ۱۳۹۲ شروع به تحقیقات و اجرای پروژه‌هایی با عنوان “تزریق فوم بتن” و یا “پرکننده بتن سبک” نموده است. تزریق فوم بتن اولین بار توسط این گروه در پروژه‌ای با هدف پر کردن درز انقطاع و در پروژه‌ای دیگر با تزریق فوم بتن در دیوار حائل بین گودبرداری و خیابان اصلی  اجرا شده است. پس از این تجربه بزرگ که به پشتوانه توان متخصصین علمی و اجرایی این گروه صورت گرفت توانستیم در پروژه ملی پرکننده چاه‌های آب و فاضلاب شهر تهران خوش بدرخشیم و به عنوان یکی از قویترین مجری‌های پرکننده آب و فاضلاب از سوی انجمن بتن سبک سلولی ایران شناخته شویم. امروز نیز با همکاری شرکت مادر تخصصی مترو تهران و قرارگاه خاتم الانبیاء دست به اجرای پروژه‌های بزرگی مانند تزریق در پروژه‌های مترو شهری و راهسازی نموده است.

با لطف و عنایت ایزدمنان توانستیم پس از ۵سال تلاش بی وقفه و مجاهدانه و همچنین کادری متخصص و مجرب، نامی نیک در ذهن کارفرمایان از خود به جای بگذاریم.

مختصصان و کارشناسان جوان، باتجربه و فعال ما توانستند در طی مدت زمان کوتاهی به دستاورد های بزرگی در زمینه های مختلف عمرانی از جمله برقکاری، سنگ کاری، کناف کاری، طراحی داخلی، لوله کشی، تولید انواع درب، مصالح ساختمانی، لمینت، رنگ دست پیدا کنند.

پیام مدیر عامل

مدیریت کلینیک ساختمانی کیان مفتخر است که توانسته اعتماد کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران محترم در عرصه ساخت و ساز پروژه‌های عمرانی در شهر بزرگ تهران، لواسانات و کرج را جلب نماید. این گروه با شعار “افتخار ما، کیفیت ما” خود را متعهد در جهت ارتقاء و رشد این صنعت در تمام زمینه‌های علمی و عملی می‌داند.

مدیریت و کارکنان این شرکت با توجه آگاهانه به توسعه پایدار و تعالی سازمانی؛ تلاش دارند تا پرانگیزه و استوارتر از گذشته، همچنان مطمئن و سنجیده گام بردارند. کیفیت مطلوب و هزینه معقول در زمان مناسب، تعریفی است که ما از انجام پروژه داریم.

چشم انداز

ما با هدفی بزرگ و راسخ بر آنیم که با تلاشی برنامه ریزی شده، به عنوان خوشنام ترین و با کیفیت ترین کلینیک ساختمانی در تهران و همچنین کشور، از طریق ایجاد اجرای انواع پروژه های ساختمانی با کیفیت غیرقابل رقابت و فراتر از انتظار، اعتماد و رضایت مشتریانمان را حاصل کنیم و در مقام یکی از ده  برند فوم بتن در شهر تهران و همچنین ایران ایفای نقش نماییم و در صنعت ساختمان خوش بدرخشیم.

تبدیل شدن به یکی از معتبرترین پیمانکاران در اجرای پروژه‌های کلان و مهم زیربنایی کشور و منطقه بر پایه کسب موقعیت رهبری در پروژه های کلید در دست از اهداف بزرگ ماست.

ارزش های محوری

ما یک گروه ساختمانی ارزش محور هستیم. این برای ما به این معناست که همیشه منافع ما در گروه ایجاد رضایتمندی و بهره مند شدن از کیفیت بالای خدمات برای مشتریان است و کاملاً بر اساس دید  برد – برد عمل می کنیم؛ ما متعقدیم که با کیفیت بالاتر و خدمات بهتر، برای مشتریان ارزش بیشتری آفریده و با این هدف خود را متعهد به کسب رضایت مشتریان می‏دانیم.

ما همواره به تفکر و رفتار حرفه ای پایبندیم؛ ارائه خدمات با کیفیت جهانی نیازمند بهره‏مندی از بهترین افراد با تجربه و کارآمد است. این بدین معناست که تکیه این گروه بر آن است که از افراد هوشمند و مجرب استفاده کند. هیچ چیزی حتی بالاترین سرمایه‏ ها نمی‏تواند جایگزین دانش و تجربیات منابع انسانی گردد.

ما معتقدیم یادگیری و دانش محوری در ابعاد فردی و سازمانی یک باور و نوآوری مستمر یک ارزش ویژه است.

ما با اعتقاد به مسئولیت‏های اجتماعی و توسعه پایدار، خود را نسبت به جامعه متعهد می‏دانیم.

 

 

تعهد به اصول کیفیت

مدیران و کارکنان کلینیک ساختمانی کیان دوام و اعتلای خود را در داشتن سرزمینی آباد و توسعه‌یافته می‌دانند و از همین رو تمرکز خود را بر ارائه خدماتی کارآمد، با کیفیت عالی و بهره‌گیری از آخرین پیشرفت‌ها، دستاوردها و تکنولوژی‌های روز جهان قرار داده‌اند.

ما بر این باوریم که کارکنان و همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده کلینیک ساختمانی کیان بستگی دارد. از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری، سخت‌کوشی و مشتری مداری به‌عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ما به این اعتقاد داریم که خدمات ما ضمن ایجاد اشتغال و رونق روزافزون در صنعت ساختمان کشور، بناهایی ایمن‌تر، ،کاراتر، مطلوب‌تر و به صرفه‌تر را با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی و برآورده کردن کلیه نیازها و انتظارات مشتریان به همراه خواهد داشت.

کیفیت در گروه ساختمانی کیان نه یک مزیت رقابتی، که یک الزام و اصل انکارناپذیر است و از همین روی، ما بر این باوریم که ارائه خدماتی با کیفیت برتر جهانی، کمترین مسئولیت و تعهد ما در قبال مشتریانمان است.

مشتریان ما نه تنها شرکا و مهم‌ترین سرمایه ما، بلکه مهم‌ترین دلیل وجود و فعالیت ما درزمینه ساختمان سازی  محسوب می شوند و از همین روی، دستیابی به حداکثر رضایتمندی و خشنودی آنان، مهم‌ترین وظیفه تک‌تک اعضای این گروه محسوب می‌شود.

احترام به یکدیگر، مشارکت همگانی در تصمیمات مدیریتی و اجرایی، بهره‌مندی مشترک از مواهب و سودآوری این گروه و صیانت از ابزارهای تولید و منابع سازمان، از جمله ارزش‌هایی است که به خوبی در کلیه سطوح شرکت پیاده سازی و نهادینه شده است.

EnglishIran