خدمات ما

امروزه در دنیا از فوم بتن (بتن کفی) باتوجه به ویژگی‌های خاصی که دارد در صنایع عمرانی استفاده می‌شود، که گروه فوم بتن کیان با توجه به معیارها و استاندارد‌های جهانی آن را به سه دسته‌ی اساسی تقسیم کرده و در این سه زمینه فعالیت‌های گسترده‌ای انجام داده است.
ساختمان‌سازی:
در سال‌های اخیر فوم بتن به عنوان جایگزین پوکه‌های معدنی در صنعت ساختمان‌سازی جایگاه خوبی در میان کارفرمایان پیدا کرده است.
عملیات کفسازی بلافاصله بعد از اتمام تأسیسات ساختمان انجام می‌شود، بدین صورت که کارفرمایان می‌توانند بعد از اجرای تأسیسات خود بدون نیاز به ماهیچه‌کشی کفسازی طبقات خود را آغاز کنند. شما حتی می‌توانید از فوم ‌بتن در پشت بام خود جهت بدست آوردن شیب پشت‌بام استفاده کنید.
این کار با فوم ‌بتن سریع‌تر و کم هزینه‌تر انجام می‌شود. برای اجرای فوم ‌بتن جهت کفسازی تنها نیاز است شما کد ارتفاعی مورد نظرتان را با استفاده از کروم بندی‌های نقطه‌ای، خطی و عنکبوتی به ما بدهید، ما هم سطحی صاف و هم‌تراز کد ارتفاعیتان به شما تحویل می‌دهیم که بتوانید روی آن به آسانی سنگ، سرامیک، موزایک و… خود را اجرا کنید.
راهسازی:
چون فوم بتن ماده‌ای سیال با مقاومت فشاری بالا و وزن مخصوص پایین است، قابلیت این را دارد که در راهسازی از آن استفاده شود.گروه فوم بتن کیان مطابق استاندارد‌های روز دنیا توانسته از این ماده سیال در کوله پل‌های شهری با همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا استفاده کند و رویه‌ی جدیدی را در این صنعت پیش روی کارفرمایان بگذارد.
زیرساخت شهری:
با توجه به توضیحات داده شده در قسمت قبل در مورد سیالیت، مقاومت فشاری و وزن مخصوص فوم بتن، از این ماده که دارای ویژگی‌های خاصی است می‌توان با تغییر طرح‌های اختلاط مطابق با استاندارد‌های ASTM و ACI از آن به عنوان یک پر کننده بسیار کارآمد و مفید در خطوط آب و فاضلاب شهری، تأسیسات خطوط گاز زیر زمینی و حتی تزریق آن به دیواره‌ی تونل‌های زیرزمینی جهت استقامت و جلوگیری از ریزش تونل‌های مترو از آن استفاده کرد.
ما فعالیت خود را در زمینه آب و فاضلاب شهری در مناطق ۱ و ۲ شهر تهران با همکاری شرکت آب و فاضلاب تهران و همچنین عملیات تزریق فوم بتن در دیواره تونل مترو شهری تهران را با شرکت مادر تخصصی مترو تهران انجام داده ایم.
گروه فوم بتن کیان به عنوان اولین مجری تمامی طرح‌های عمرانی ذکر شده توانسته است گامی بزرگ در این صنعت همگام با کشور های اروپایی و آمریکا بردارد.

EnglishIran