تعهد به اصول کیفیت

مدیران و کارکنان کلینیک ساختمانی کیان دوام و اعتلای خود را در داشتن سرزمینی آباد و توسعه‌یافته می‌دانند و از همین رو تمرکز خود را بر ارائه خدماتی کارآمد، با کیفیت عالی و بهره‌گیری از آخرین پیشرفت‌ها، دستاوردها و تکنولوژی‌های روز جهان قرار داده‌اند.

ما بر این باوریم که کارکنان و همکاران ما، تنها منابع انسانی نیستند، بلکه گنجینه‌های انسانی گروه بوده و رشد و توسعه سازمان به رشد فردی و گروهی آنان به عنوان عضوی از خانواده کلینیک ساختمانی کیان بستگی دارد. از همین رو، احترام و مسئولیت‌پذیری، سخت‌کوشی و مشتری مداری به‌عنوان ارکان اساسی این گروه و ارزش‌های مشترک سازمان در همه رده‌ها، مورد تأکید و باور ما است.

ما به این اعتقاد داریم که خدمات ما ضمن ایجاد اشتغال و رونق روزافزون در صنعت ساختمان کشور، بناهایی ایمن‌تر، ،کاراتر، مطلوب‌تر و به صرفه‌تر را با رعایت کلیه ضوابط و استانداردهای بین‌المللی و برآورده کردن کلیه نیازها و انتظارات مشتریان به همراه خواهد داشت.

کیفیت در گروه ساختمانی کیان نه یک مزیت رقابتی، که یک الزام و اصل انکارناپذیر است و از همین روی، ما بر این باوریم که ارائه خدماتی با کیفیت برتر جهانی، کمترین مسئولیت و تعهد ما در قبال مشتریانمان است.

مشتریان ما نه تنها شرکا و مهم‌ترین سرمایه ما، بلکه مهم‌ترین دلیل وجود و فعالیت ما درزمینه ساختمان سازی  محسوب می شوند و از همین روی، دستیابی به حداکثر رضایتمندی و خشنودی آنان، مهم‌ترین وظیفه تک‌تک اعضای این گروه محسوب می‌شود.

احترام به یکدیگر، مشارکت همگانی در تصمیمات مدیریتی و اجرایی، بهره‌مندی مشترک از مواهب و سودآوری این گروه و صیانت از ابزارهای تولید و منابع سازمان، از جمله ارزش‌هایی است که به خوبی در کلیه سطوح شرکت پیاده سازی و نهادینه شده است.

    Call Now Buttonکلینیک ساختمانی کیان